Yhteystiedot

Kerrothan meille, jos toivot tiimimme ottavan sinuun yhteyttä. Palautteesi on myös aina tervetullutta, koska haluamme jatkuvasti kehittää toimintaamme ja siten palvella yritystäsi entistä paremmin.

Monditaly Finland Oy
Monditaly Wines & Spirits Oy

Juurakkokuja 4, 01510 Vantaa, Finland
Puh.: (+358) 010 4399340
info@monditaly.com

Gianpaolo Rinetti
Johto ja hankinta
010 439 934 1
rinetti@monditaly.com

Pekka Toikka
Myynti  – vastuualueena HoReCa
010 439 934 4
pekka.toikka@monditaly.com

Kaarina Maanonen
Myynti: vastuualueena tukut
010 439 934 5
kaarina.maanonen@monditaly.com

Pierdomenico Giust
Sommelier A.I.S.  Alkoholimyynti
010 439 934 2
pgiust@monditaly.com

Jyri Mäkinen
Alkoholimyynti
010 439 934 7
jyri.makinen@monditaly.com

Eira Toikka
Hallinto ja laskutus
010 439 934 0
eira.toikka@monditaly.com

Tiina Wermskog -Perhevapaalla
Hallinto ja laskutus
010 439 934 0
tiina.wermskog@monditaly.com

Heidi Rinetti
Projektit ja markkinointi
010 439 934 9
heidi.rinetti@monditaly.com

Terhi Alen
Markkinointi
010 439 934 3
terhi.alen@monditaly.com

Timo Mantila
Varastovastaava
timo.mantila@monditaly.com

Ottakaa yhteyttä saadaksenne lisätietoja tuotteistamme ja palveluistamme:






    Ravintola-asiakas
    Pizzeria-asiakas
    Kahvila-asiakas
    Tukku
    Teollisuus
    Muu

    Top