KUINKA VOIMME OLLA AVUKSI?

Kerrothan meille, jos toivot tiimimme ottavan sinuun yhteyttä. Palautteesi on myös aina tervetullutta, koska haluamme jatkuvasti kehittää toimintaamme ja siten palvella yritystäsi entistä paremmin.

Monditaly Finland Oy
Monditaly Wines & Spirits Oy

Juurakkokuja 4, 01510 Vantaa, Finland
Puh.: (+358) 010 4399340
info@monditaly.com

Tiimi

Pekka Toikka

Myynti / HoReCa 010 439 9344 pekka.toikka@monditaly.com
Antti Skogster

Antti Skogster

Myynti / HoReCa, teollisuus ja alkoholi 010 439 9345 antti.skogster@monditaly.com

Pierdomenico Giust

Myynti / Alkoholi ja HoReCa 010 439 9342 pgiust@monditaly.com

Gianpaolo Rinetti

Johto ja hankinta 010 439 9341 rinetti@monditaly.com

Eira Toikka

Hallinto ja laskutus 010 439 9340 eira.toikka@monditaly.com

Heidi Rinetti

Kehitysprojektit ja markkinointi 010 439 9349 heidi.rinetti@monditaly.com

Terhi Alen

Markkinointi ja myynnin tuki 010 439 9343 terhi.alen@monditaly.com

Timo Mantila

Varasto ja logistiikka 010 439 9346 timo.mantila@monditaly.com

Tiina Wermskog

Hallinto ja laskutus - Perhevapaalla 010 439 9340 tiina.wermskog@monditaly.com

    HALUAN LISÄTIETOJA TUOTTEISTA JA PALVELUISTA

    Ravintola-asiakas Pizzeria-asiakas Kahvila-asiakas
    Tukku Teollisuus Muu

    Top